Gülçin Ergül Fan....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gülçin Ergül Fan....

Gülçin ErgülFalarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

eren barış sewgililer gnü özl röpörtajj

3 posters
YazarMesaj
CeMrEcİxx AdMiNcİxx
CeMrEcİ AdMiN
CeMrEcİ AdMiN
CeMrEcİxx AdMiNcİxx

eren barış sewgililer gnü özl röpörtajj Empty
MesajKonu: eren barış sewgililer gnü özl röpörtajj   eren barış sewgililer gnü özl röpörtajj EmptyPaz Şub. 17, 2008 11:30 pm

SORULAR

1- İlk aşkınızı anlatır mısınız?

2- İlk kez kime “Seni Seviyorum” dediniz?

3- İlk öpüşmenizde ne hissetiniz?

4- Aşkla ilgili en büyük korkunuz nedir?

5- En uzun ve en kısa ilişkiniz ne kadar sürdü?

6- Sevgilinizden beklediğin en önemli şey nedir?

7- Sevgililer Günü hakkında neler düşünüyorsun?
Eren

Yalansız ilişki isterim

1- Bir tane sevgilim oldu benim bugüne kadar, o da dört sene sürdü. Bir arkadaş grubumuz vardı, o da o gruptaydı. 1,5 sene boyunca arkadaştık, ama sonra oyunlarla sevgili olduk.

2- Bir tek ona söyledim.

3- Heyecanlanmıştım, çok güzeldi. Bir de çok beğendiğim bir çocuktu ve tesadüfen o gün karşılaşmıştım o çocukla. Bu olaydan iki sene önce onu bir yerde görmüştüm ben ve inanamamıştım, ne kadar güzel çocuk diye.

4- Gerçekten çok seviyorsam ve o beni yalandan sevmişse, bunu öğrenmek beni çok korkutur çünkü ben gerçekten çok safça seviyorum.

5- Arkadaşlık süremizle birlikte 5,5 sene sürdü. Hálá da her gün konuşuruz başka da bir şey olmadı zaten.

6- Eğer beni seviyorsa gerçekten, hiç kimseden çekinmeden bana olan sevgisini göstersin isterim.

7- Güzel bir olay. Biz birbirimize küçük hediyeler alırdık, ama hiçbir zaman özel olarak bunu seremoni haline getirmedik.

Erman Burmalı

1- 19 yaşımdaydım. Daha öncekileri aşk zannediyormuşum, ama değilmiş. Çok güzeldi, sert bir kayaydı, çarpıldım. Hiç umursamadığım ve hiç aşık olabileceğimi düşünmediğim bir anda karşıma çıktı ve aşkın böyle bir şey olduğunu o gün anladım.

2- Çocukluğumda çok söylemişimdir, ama ilk söylediğimi hatırladığım kişi, yine aynı kişi. İlk anda nasıl söylediğimi hatırlamıyorum, sadece söyledikten sonra sürekli söylediğimi hatırlıyorum.

3- 11-12 yaşlarındaydım. Bana çok güzel gelmişti.

4- Herkes gibi aldatılmaktan ve “Seni çok seviyorum” deyip de arkadan bıçaklayanlardan korkarım. Göz göre göre aldatsın, ama gözümün içine bakıp bana aşkını ilan ediyorsa ve iki gün sonra gidiyorsa, bundan çok korkarım.

5- En uzunu 3 buçuk sene sürdü. En kısası da 3 gün.

6- Beni anlayan birisi olsun. Anlaşılabilmek çok önemli çünkü bazen ne yaparsan yap, anlaşılamıyorsun.

7- Sevgilim varsa yaparım, neden olmasın? O gün mutlaka, bir şeyler yapılır. Ama benim için çok önemli bir gün diyemem.
GüLçİnCi AdMiN
GüLçİnCi AdMiN
GülçinciAdmin

MesajKonu: Geri: eren barış sewgililer gnü özl röpörtajj   eren barış sewgililer gnü özl röpörtajj EmptyPtsi Şub. 18, 2008 4:28 pm

tşkler bu dergiyi alacağım
gamzeren
YeNi ÜyE
YeNi ÜyE
gamzeren

hangi hepsici? : eren bakıcı
yaş kaç? : 14
nerden buldun bu sitei? : allah gınderdi :)

MesajKonu: Geri: eren barış sewgililer gnü özl röpörtajj   eren barış sewgililer gnü özl röpörtajj EmptyPtsi Haz. 09, 2008 8:54 am

soal cnm

eren barış sewgililer gnü özl röpörtajj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» neden eren?
» eren'den bir imza